skip to Main Content

Цікавинки

Цікавинки

Щоб захистити дитину від жорстокості в навчальних закладах, варто записати її на бокс

У спортивному клубі «Invictus», що знаходиться у самому центрі Вінниці, триває набір на секцію боксу. Відбувається запис у групи для підлітків (від 10 років), а також для дорослих.

Тренер із боксу клубу «Інвіктус» Сергій Борисович радить записуватися на свій вид спорту всім, незалежно від віку та статі. Навіть людям у поважному віці.

Заняття боксом для дорослих допоможуть покращити їм свій фізичний стан, здоров’я і настрій. Деякі спортсмени поважного віку вже не будуть спарингувати. Але вони битимуть по боксерській «груші», виконуватимуть інші корисні загальнофізичні вправи тощо, – наголосив тренер.
Зрозуміло, в першу чергу заняття боксом цікавлять підлітків і молодь. В Інтернеті нерідко поширюються відео, коли сильніші діти у школах б’ють слабших. Бувають ці неприємні історії і за участі дівчаток. Тому кожній дитині варто навчитись самозахисту та впевненості у собі.

Клуб «Інвіктус» входить до мережі міської організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак», яку очолює Едуард Едуардович Михайлов. Тренування там проходять за настановами першого майстра спорту з боксу у Вінницькій області, заслуженого тренера України та багаторічного голови «спартаківського» руху Едуарда Яковича Михайлова.

Довідка

Тренування з боксу проходитимуть в спортклубі «Інвіктус» за адресою: м.Вінниця, вул. О. Соловйова, 7 (навпроти 17-го ліцею, біля McDonald’s). Запис у групу за телефоном: 073-700-77-00.

На східні танці у центрі Вінниці запрошують маленьких і дорослих красунь

На східні танці, які більше відомі під назвою «танець живота», запрошують маленьких та дорослих вінничанок. Для таких занять не має жодних обмежень у віці або у фізичній формі.

Тренування проходитимуть в спортклубі “Invictus”. Він знаходиться у самому центрі Вінниці, біля 17-го ліцею і «Макдональдс».

– Зараз ми проводимо набір дітей та дорослих у гурток східних танців. Коли він буде завершено, ми сформуємо час занять таким чином, щоб тренуватись було зручно школярам, які навчаються як в першу, так і в другу зміну. Також врахуємо всі побажання студентів та дорослих, – інформують в клубі «Інвіктус».

Навчатиме східним танцям молода та перспективна тренерка, лауреатка багатьох всеукраїнських фестивалів і конкурсів (серед юніорів).

– На заняття ми запрошуємо дівчат від 5-6 років. Верхнього обмеження за віком немає, бо формується й старша група. Це може як хобі, так і для участі в конкурсах. Залежатиме від бажань наших танцівниць, – розповіла тренерка Ольга.

За її словами, маленьких танцівницям подобається вигравати конкурси, отримувати медалі. Натомість дорослим жінкам східні танці допомагають сформувати струнку поставу, ідеальну фігуру і впевненість у собі. А також, що не менш важливо, допомагають порадувати свого коханого.

Довідка

Тренування зі східних танців проходимуть в клубі «Інвіктус» (Вінниця, вул. О. Соловйова, 7). Запис за телефоном: 073-700- 77-00.

Запрошують на секцію боксу, яка працює за настановами легендарного вінницького тренера

Спортивний клуб “Invictus”, що знаходиться у самому центрі Вінниці, оголошує набір на секцію боксу. Триває запис у групи для підлітків, від 10 років, а також для дорослих.

Тренування проходитимуть за настановами першого майстра спорту з боксу у Вінницькій області, заслуженого тренера України та багаторічного голови «спартаківського» руху Едуарда Яковича Михайлова.

Саме бокс був справою всього його життя. На жаль, видатного наставника вже немає з нами, але вся його команда продовжує наполегливий шлях у розвитку боксу у Вінниці.

Спортклуб запрошує на тренування як юних початківців і молодь, так і боксерів із певним досвідом. Тренування проходитимуть у оновленому залі.

– Зараз проводимо набір дітей та дорослих у секцію боксу. Коли він буде завершено, ми сформуємо час занять таким чином, щоб тренуватись було зручно школярам, які навчаються як в першу, так і в другу зміну. Також врахуємо всі побажання студентів та дорослих, – інформують в клубі «Інвіктус».

Довідка

Тренування з боксу проходитимуть в спортклубі «Інвіктус» за адресою: м.Вінниця, вул. О. Соловйова, 7 (навпроти 17-го ліцею, біля McDonald’s). Запис у групу за телефоном: 073-700-77-00.

Фітнес. Тренування в спортивному залі з тренером проти самостійного тренування вдома. Що краще?

Мінуси занять вдома:

  • в квартирі може бути замало вільного місця для тренувань;
  • придбати самостійно інвентар для фітнесу (м’ячі, бодібари, скакалки, гантелі, резинки, степи та ін.) є дорогим задоволенням. Також, цей інвентар потрібно десь зберігати, що забиратиме значну частину місця у вашій квартирі;
  • вам може бути важко змусити себе регулярно займатись, оскільки вдома є діти, домашні тварини та сімейні клопоти, все це може вас відволікати від якісного тренування;
  • у вас вдома можуть бути відсутні великі дзеркала, які мають вам допомагати вірно виконувати всі вправи та правильно тримати осанку.

Плюси тренувань у спортзалі:

  • більше ніяких відмовок! Придбавши абонемент ви зможете себе дисциплінувати та регулярно відвідувати заняття. Це значно прискорить процес досягнення ваших цілей;
  • індивідуальні заняття з тренером дадуть можливість підібрати програму тренувань саме під ваші цілі та потреби (схуднення, збільшення витривалості, покращення загальної фізичної форми тощо);
  • в спортивному залі є весь необхідний інвентар для якісних тренувань. Ви зможете користуватись обважнювачами для рук та ніг, степами, бодібарами, гантелями, скакалками, резинками та ін. Користування надається безкоштовно, ви лише оплачуєте абонемент;
  • ви можете обрати тренування у ті дні та години, коли вам це найбільше підходить.

Розвінчення міфів про бокс

Міф 1: жінкам не місце в боксі

Для жінок бокс — це зняття стресу, викид емоцій, стабілізація емоційного стану, гарна фізична форма, самоконтроль, організованість та впевненість у собі. Даний вид спорту ще й дуже ефективно спалює калорії, тому кожне тренування наближатиме вас до ідеальної фігури.

Міф 2: мене там поб’ють

Тренер, в першу чергу, навчить вас захищати себе та не пропускати удари супротивника. Поступово ви зможете удосконалити свої навички в боксі та бути повністю впевненим на ринзі. Регулярні тренування допоможуть вам бути впевненим у спарингах та виходити з них переможцем.

Міф 3: у боксерів слабкі ноги

Кожен боксер має чудову фізичну форму, міцні руки та ноги. Спортсмен має бути швидким на ринзі, а цьому сприяють саме міцні м’язи ніг.

Міф 4: бокс — це спорт для дорослих і дітям там не місце

Для дітей бокс — це здатність навчитись себе захищати. Заняття допоможуть покращити організованість, подолати невпевненості, сформувати характер та цілеспрямованость. Всі чемпіони світу з боксу розпочали займатись спортом в юному віці.

Back To Top