skip to Main Content

Щоб захистити дитину від жорстокості в навчальних закладах, варто записати її на бокс

У спортивному клубі «Invictus», що знаходиться у самому центрі Вінниці, триває набір на секцію боксу. Відбувається запис у групи для підлітків (від 10 років), а також для дорослих.

Тренер із боксу клубу «Інвіктус» Сергій Борисович радить записуватися на свій вид спорту всім, незалежно від віку та статі. Навіть людям у поважному віці.

Заняття боксом для дорослих допоможуть покращити їм свій фізичний стан, здоров’я і настрій. Деякі спортсмени поважного віку вже не будуть спарингувати. Але вони битимуть по боксерській «груші», виконуватимуть інші корисні загальнофізичні вправи тощо, – наголосив тренер.
Зрозуміло, в першу чергу заняття боксом цікавлять підлітків і молодь. В Інтернеті нерідко поширюються відео, коли сильніші діти у школах б’ють слабших. Бувають ці неприємні історії і за участі дівчаток. Тому кожній дитині варто навчитись самозахисту та впевненості у собі.

Клуб «Інвіктус» входить до мережі міської організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак», яку очолює Едуард Едуардович Михайлов. Тренування там проходять за настановами першого майстра спорту з боксу у Вінницькій області, заслуженого тренера України та багаторічного голови «спартаківського» руху Едуарда Яковича Михайлова.

Довідка

Тренування з боксу проходитимуть в спортклубі «Інвіктус» за адресою: м.Вінниця, вул. О. Соловйова, 7 (навпроти 17-го ліцею, біля McDonald’s). Запис у групу за телефоном: 073-700-77-00.

This Post Has 0 Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top