skip to Main Content

Запрошують на секцію боксу, яка працює за настановами легендарного вінницького тренера

Спортивний клуб “Invictus”, що знаходиться у самому центрі Вінниці, оголошує набір на секцію боксу. Триває запис у групи для підлітків, від 10 років, а також для дорослих.

Тренування проходитимуть за настановами першого майстра спорту з боксу у Вінницькій області, заслуженого тренера України та багаторічного голови «спартаківського» руху Едуарда Яковича Михайлова.

Саме бокс був справою всього його життя. На жаль, видатного наставника вже немає з нами, але вся його команда продовжує наполегливий шлях у розвитку боксу у Вінниці.

Спортклуб запрошує на тренування як юних початківців і молодь, так і боксерів із певним досвідом. Тренування проходитимуть у оновленому залі.

– Зараз проводимо набір дітей та дорослих у секцію боксу. Коли він буде завершено, ми сформуємо час занять таким чином, щоб тренуватись було зручно школярам, які навчаються як в першу, так і в другу зміну. Також врахуємо всі побажання студентів та дорослих, – інформують в клубі «Інвіктус».

Довідка

Тренування з боксу проходитимуть в спортклубі «Інвіктус» за адресою: м.Вінниця, вул. О. Соловйова, 7 (навпроти 17-го ліцею, біля McDonald’s). Запис у групу за телефоном: 073-700-77-00.

This Post Has 0 Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top